Autor Wątek: Ciekawe zdjęcia  (Przeczytany 25978 razy)

Monika Korbut

• Monika Korbut Jasnowidz, terapia duchowa,terapia energetyczna, terapia dla dusz. email czystesercea@gmail.com
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2013-02-01, 01:57:11 »
Panie Leszku przepiękne zdjecia .Łąka ,słodka.Gaje oliwkowe ,są zjawiskowe. .Migdałowce piękne.Gaj palmowy ;bosko.Góry kreatywnie.

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, wahadełkowanie duchowe, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-02-01, 00:42:52 »

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, wahadełkowanie duchowe, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
[#]   « 2013-01-28, 18:22:22 »

Doktor-X

• Status: Poszukujący
[#]   « 2013-01-13, 11:02:38 »
Wczoraj szukałem czegoś fajnego na tapete na kompa i znalazłem zdjęcie pięknej galaktyki.
Jeszcze bardziej byłem pod wrażeniem gdy dowiedziałem się że zdjęcie to jest prawdziwe, zrobione tylko przez jakiś filtr.

http://apod.pl/apod/image/0701/sombrero_spitzer_big.jpg

A tu naturalne zdjęcie bez filtru

http://apod.pl/apod/image/0310/sombrero_hst_big.jpg

Niesamowite jest to że ta galaktyka posiada około 2000 gromad kulistych, A jedna gromada kulista to zbiór od 100 tysięcy do miliona gwiazd !

Jak patrze na to zdjęcie to niemogę sobie wyobrazić, nieogarniam jak może znajdować się tam taka liczba gwiazd.
« Ostatnia zmiana: 2013-01-13, 11:05:32 wysłana przez Doktor-X »

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha

carolieen

• Karolina Kozielska, terapia WHH, procesy Stanów Szczytowych, www.openwings.pl
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-01-02, 03:41:52 »
Maciejka,
ale fajnie :)) podoba mi się ten plan wycieczki, to jakoś przypadkowo na kiedyś tam w przyszłości się zgadamy :P

Maciejka

• Status: Poszukujący
[#]   « 2013-01-01, 22:02:08 »
Maciejka,
wiesz, jak będę w pl i przypadkiem gdzieś w Twoich okolicach to fajnie jakbyśmy wybrały się na spacer właśnie w takie miejsce :)

carolieen,
to jeszcze ja tu muszę być przypadkiem, poprzednio byłam tu w 2010;)  Dziś jestem tu ostatni dzień i pogoda taka, że nawet nie mam co tu dziś wrzucić, żeby udawać, że wcale nie offtopuję. Ale jakby co, to chętnie, w pierwszej kolejności pójdziemy na wydmy ruchome plażą i wrócimy lasem, albo odwrotnie;)

Monika Korbut

• Monika Korbut Jasnowidz, terapia duchowa,terapia energetyczna, terapia dla dusz. email czystesercea@gmail.com
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2013-01-01, 11:11:39 »
Śliczne

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2013-01-01, 10:21:41 »

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2012-12-31, 13:52:09 »
Super :)

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha

carolieen

• Karolina Kozielska, terapia WHH, procesy Stanów Szczytowych, www.openwings.pl
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-12-31, 03:15:09 »
Maciejka,
wiesz, jak będę w pl i przypadkiem gdzieś w Twoich okolicach to fajnie jakbyśmy wybrały się na spacer właśnie w takie miejsce :)

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2012-12-30, 21:27:58 »
Łabądki fajne :)