Autor Wątek: Dekret uwalniający - "kodowane połówki" (uzdrawianie relacji z byłym partnerem)  (Przeczytany 1880 razy)

Atlanta

• Status: Poszukujący
[#]   « 2014-04-27, 23:33:09 »
no, ciekawy ten dekret. Ale ja bym dużo czasu nie poświęcała na to, przeczytać i patrzeć w przyszłość.

JenKa

[#]   « 2014-04-27, 19:48:04 »
Też magluję :) I do tego "Uwolnienie od blokad w przejawianiu miłości i harmonii" również autorstwa Hydrozagadki.
Niesamowite, jak łatwo moje zbolałe serduszko przyjmuje te cudowne, mądre i wspierające słowa.
Asiu, DZIĘKUJĘ i niech się spełnia :)))

VanillaOrchard

[#]   « 2014-02-22, 02:35:08 »
Zostałam zainspirowana do napisania dekretu - starałam się by był jak najbardziej ogólny, a jednocześnie przydatny i dla mnie, i dla osoby, która mnie zapytała, czy tego typu dekret istnieje.

---

Kochany Boże, Twórcza Energio Miłości, Mądrości i Mocy, z ufnością powierzam Ci całkowite uzdrowienie i oczyszczenie mojej relacji z …. Wiem, że masz moc, by rozpuścić i uwolnić nas od wszelkich powiązań energetycznych, telepatycznych, hipnotycznych, od wszelkich zaślepień, presji i przywiązań.

Ja …. uwalniam się z bożą pomocą na trzeźwo i przytomnie od całej nieprzytomności, jaką odczuwam(-łam) w towarzystwie kodowanej połówki. Uwalniam się z bożą pomocą, całkowicie i do końca, od wszelkich intencji, mechanizmów i przymusów podtrzymywania kodów połówkowych oraz od odnawiania ich. Uwalniam się od wszelkich intencji, przymusów i mechanizmów przyciągania do siebie kodowanych połówek. Uwalniam się od presjowania mojej kodowanej połówki, by był(a) ze mną. Uwalniam się również od wszelkiej podatności na presje od mojej kodowanej połówki, by być z nim (nią). Uwalniam się od wszelkich podatności na manipulacje kodowanej połówki, które miały gwarantować, że będę przywiązana i uzależniona od …. , nie widząc tych manipulacji. Uwalniam się od wszelkich intencji do manipulowania moją kodowaną połówką, tak by tego nie widział(a), ze strachu, że mnie opuści. Uwalniam się od wszelkich powiązań opartych na lęku i kodach – od powiązań telepatycznych, energetycznych, mentalnych, astralnych. Uwalniam się od żalu, że chociaż się poświęcaliśmy i wysilaliśmy, to rzadko byliśmy ze sobą szczęśliwi.
Uwalniam się z bożą pomocą całkowicie i do końca od lęku przed opuszczeniem przez moją kodowaną połówkę. Uwalniam się od strachu przed pustką, ze nikogo innego nie będzie dla mnie w zamian. Uwalniam się od poczucia zdrady, kiedy sam(a) rezygnuję na trzeźwo i przytomnie z dalszego podtrzymywania relacji z moją kodowaną połówką. Odmawiam dalszego inwestowania mojej energii w tą relację, jako kodowanych połówek. Uwalniam się od poczucia winy, że nie ulegam presjom kodowanej połówki i że już – na trzeźwo i przytomnie wiem, że nie chcę z nią być.

Wybaczam sobie, że wcześniej starałam się tworzyć relację z …. bez względu na koszty i cenę, jaką płaciłam. Wybaczam nam, że wcześniej staraliśmy się tworzyć relację ze sobą bez względu na koszty i cenę, jaką płaciliśmy. Wybaczam …, że tkwi(ł) w zaślepieniu i stara(ł) się tworzyć ze mną związek, bez względu na koszty i cenę jaką płaci. Wybaczam sobie, że ulegam(-ałam) zaślepieniu i kodom, starając się tworzyć związek z …. za wszelką cenę, bez względu na koszty, jakie płaciłam i płacę. Wybaczam sobie, ze starałam się kontrolować moją kodowaną połówkę. Wybaczam sobie, ze sam(a) dawałam się kontrolować i manipulować kodowanej połówce. Wybaczam sobie, że wyrzekałam się siebie, swoich potrzeb, marzeń i celów, tylko po to, by być z kodowaną połówką. Wybaczam …., że wyrzekał(a) się siebie, swoich potrzeb i celów. Wybaczam sobie, że dawałam się zastraszać, poniżać i zniewalać mojej kodowanej połówce, często nawet nie zauważając, ze tak robię. Wybaczam …., że zastraszał(a) mnie, poniżał i zniewalał, często nawet nie widząc, że to robi. Wybaczam sobie, że będąc z …. tak bardzo blokowałam się, że wpadałam w pomieszanie i sama już nie wiedziałam, co jest dobre i czego naprawdę chcę. Wybaczam … , że będąc ze mną (przy mnie) tak bardzo blokował się, że już sam nie wiedział, czego chce i co jest dobre. Wybaczam sobie i mojemu kodowanemu połówkowi, że krzywdziliśmy się i raniliśmy nawzajem, ulegając swoim zaślepieniom, wzorcom i karmie.

Zwracam sobie wolność od …. na trzeźwo, przytomnie i z miłością. Zwracam wolność ...., na trzeźwo, przytomnie i z miłością. Akceptuję, że posiadam wolną wolę i sama wiem, czego chcę i co jest dla mnie dobre. Akceptuję też i szanuję wolną wolę mojej kodowanej połówki. Wiem, ze jestem wolna(y) i mogę wybierać znajomych, przyjaciół, jak i partnerów(ki) w zgodzie z samą sobą, oraz realną harmonią między nami i zgodnością wolnej woli na poziomie Wyższego Ja. Szanuję i akceptuję to, że mój kodowany połówek jest wolny i może wybierać swoich znajomych, przyjaciół i partnerów(ki) w zgodzie z samym sobą, wolną wolą i realną harmonią. Wiem, że szanując swoje wybory i wolną wolę, otwieramy się na wszystko, co najlepsze dla nas samych i dla nas wspólnie. Wiem, że zwracając sobie nawzajem wolność i wybaczając, możemy rozwijać między nami relację najwyższej jakości, na trzeźwo i przytomnie. Wiem, że zwracając sobie nawzajem wolność i wybaczając, możemy na spokojnie i bez żalu pozwolić sobie na życie bez podtrzymywania dalszej znajomości. Wszystko jest w porządku, kiedy tak się dzieje. Wiem, ze Bóg, Twórcza Energia Miłości, zawsze ma dla mnie (dla nas) coś lepszego.

Otwieram się już teraz na znajomości, przyjaźnie i partnera(-ów), oparte na zgodności wolnej woli, lekkości i naturalności wzajemnych relacji. Otwieram się już teraz na znajomości oparte na wzajemnym szacunku, akceptacji, miłości i lekkości. Bez wysiłku cieszę się bliskością osób, z którymi spontanicznie doświadczam miłości, radości, akceptacji, harmonii, bogactwa i spełnienia. Wiem, że jestem całkowicie w porządku, bawiąc się na trzeźwo i przytomnie, dzieląc myśli i doświadczenia z osobami, których wolna wola jest zgodna z moją wolną wolą, lekko i naturalnie doświadczając z nimi miłości, spełnienia i harmonii.

Dziękuję Bogu, Twórczej Energii Miłości, Mądrości i Mocy, za uwolnienie mnie i mojej kodowanej połówki od wszelkich zaślepień, przymusów i kodów, zgodnie z Najwyższym Dobrem i wolną wolą nas samych. Dziękuję za całkowite oczyszczenie i uzdrowienie naszej relacji. Dziękuję, że uwalniając siebie i swoją kodowaną połówkę, otwieram się na morze cudownych możliwości i znajomości. Dziękuję, że już teraz mogę doświadczać w relacjach z innymi lekkości, naturalności, radości, szczęścia, szacunku, akceptacji i wolności. Dziękuję, ze już teraz mogę doświadczać w relacjach z innymi przepływu miłości bez lęku, presji i pomieszania wynikającego z kodów.

Dziękuję, ze już teraz doświadczam miłości, szczęścia, radości i lekkości w relacjach z innymi i sobą samą.

Oho! W samą porę to znalazłam, będę szybko maglować.

Klu

• Status: Obserwator
[#]   « 2013-01-16, 00:54:08 »
:)))

Olga

• Olga Sarzała olga.sarzala@gmail.com :)
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-01-16, 00:52:39 »
:))

hydrozagadka

• Designersites.pl - rozsądnie spełniamy życzenia :)
  • Asia Dzięciołowska http://art-corner.pl
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-01-15, 23:53:56 »
Miło :)

Olga

[#]   « 2013-01-15, 23:02:54 »
:>

Klu

[#]   « 2013-01-15, 21:50:09 »
Olgu,
widzę że zależy nam na tych samych rzeczach :)

hydrozagadka

[#]   « 2013-01-15, 14:32:45 »
Wersja w pdf-ie, trochę zmodyfikowana (bardziej uniwersalna) :)
Jakoś przydawała się ostatnio, to wklejam, bo może przyda się tez innym osobom.

http://uzdrawianieswiatlem.pl/download/uzdrawianie_relacji.pdf

Blackrose

• Global Moderator
  • Anna Zgierska Terapia BARS, uzdrawianie wahadłami, masaże, psychologia ttp://ajnajoga.wordpress.com
[#]   « 2012-04-25, 11:06:45 »
Ten fragment mógłby się stać wreszcie moim życiem.

Sylvia

• www.ezosfera.pl/sylwiawolf
  • Sylwia Wolf - trener EFT, Theta Healing DNA3, Regreser, Matryca Energetyczna, więcej www.ezosfera.pl/sylwiawolf
[#]   « 2012-04-25, 10:47:58 »
Jak przeczytałam z cytatu ten fragment
"Bez wysiłku cieszę się bliskością osób, z którymi spontanicznie doświadczam miłości, radości, akceptacji, harmonii, bogactwa i spełnienia. Wiem, że jestem całkowicie w porządku, bawiąc się na trzeźwo i przytomnie, dzieląc myśli i doświadczenia z osobami, których wolna wola jest zgodna z moją wolną wolą, lekko i naturalnie doświadczając z nimi miłości, spełnienia i harmonii. "

to w pierwszym momencie miałam reakcję, że ktoś opisuje mój wczorajszy wieczór w pewnej grupie rozwojowców:)
Była jeszcze delikatność, subtelność, naturalność, swobodne przepływy energii światła i silne transformacje.
I czułam, że jestem we właściwym miejscu i czasie, że we mnie jest optymalnie i właściwie - taki radosny spokój w sercu:)

Olga

[#]   « 2012-04-25, 09:39:15 »
fajny:))
pozatym:

"Otwieram się już teraz na znajomości, przyjaźnie i partnera(-ów), oparte na zgodności wolnej woli, lekkości i naturalności wzajemnych relacji. Otwieram się już teraz na znajomości oparte na wzajemnym szacunku, akceptacji, miłości i lekkości. Bez wysiłku cieszę się bliskością osób, z którymi spontanicznie doświadczam miłości, radości, akceptacji, harmonii, bogactwa i spełnienia. Wiem, że jestem całkowicie w porządku, bawiąc się na trzeźwo i przytomnie, dzieląc myśli i doświadczenia z osobami, których wolna wola jest zgodna z moją wolną wolą, lekko i naturalnie doświadczając z nimi miłości, spełnienia i harmonii. "

Dzięki.

tomasz

• Tomasz Kazimierczak
  • Status: Regreser
[#]   « 2012-04-24, 23:35:33 »
Hydrozagadka,

ja również przyłączam się do podziękowań za dekret, jest świetny :)

wicher7

[#]   « 2012-03-21, 17:10:00 »
Ja tez dziekuje,przyda sie dekret;)

hydrozagadka

[#]   « 2012-02-09, 20:34:04 »
Dariusz :) nie ma za co. :))

Właściwie to hydruś bardziej mi się podoba niż hydzia :-)

Szafirku, cieszę się, ze i Tobie się podoba.